Lenovo ThinkPad T14s G6 Ultra 5 226V/16GB/512GB SSD/14" WUXGA IPS/3Y Premier/Win11 Pro/černá
Lenovo ThinkPad T14s G6 Ultra 5 226V/16GB/512GB
Výrobce
Lenovo
Part No.
21QG006FCK
Kód
822142
VÝKON Procesor : Intel Core Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 8MB Intel Smart Cache AI PC kategorie : Copilot+ PC NPU : Integrovaný Intel AI Boost, až 40 TOPS Grafika : Integrovaná Intel Arc Graphics 130V Čipset : Intel SoC plat
DPH
21%
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Záruka
36 Měsíce
    Podrobnosti o produktu
    VÝKON
    Procesor : Intel Core Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 8MB Intel Smart Cache
    AI PC kategorie : Copilot+ PC
    NPU : Integrovaný Intel AI Boost, až 40 TOPS
    Grafika : Integrovaná Intel Arc Graphics 130V
    Čipset : Intel SoC platforma
    Paměť : 16GB pájená LPDDR5x-8533, MoP paměť
    Paměťové sloty : Lunar Lake – paměť pájená na základní desce, bez slotů, dvoukanálová
    Maximální paměť : Lunar Lake – 16GB pájená paměť, nelze rozšířit
    Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe Opal 2.0
    Slot pro úložiště : Modely s procesorem řady V nebo H – jeden slot M.2 2280 PCIe 5.0 x4
    Maximální úložiště : Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD
    Čtečka karet : Ne
    Audio čip : High Definition (HD) Audio, kodek Realtek ALC3287
    Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W ×2, Dolby Audio
    Mikrofon : 2×, 360°
    Kamera : 5.0MP + IR samostatná s krytkou
    Baterie : 57Wh
    Napájecí adaptér : 65W USB-C Slim GaN (3-pin)
    DESIGN
    Displej : 14" WUXGA (1920×1200) IPS, 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5
    Dotykový displej : Ne
    Poměr obrazovky k tělu : 85.73%
    Pero : Nepodporováno
    Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
    Rozměry : 315.9 × 223.7 × 10.9/16.13 mm (přední/zadní), 21.95 mm (maximum)
    Váha : 1.38 kg
    Barva : Černá
    Materiál : PC + 20% CF (horní), PC + 20% CF (spodní)
    SOFTWARE
    Operační systém : Windows 11 Pro, český / slovenský / anglický
    Dodávaný software : Ne
    KONEKTIVITA
    WLAN + Bluetooth : Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2×2 + BT 5.4
    WWAN : Možnost rozšíření na 5G
    SIM karta : Bez fyzické SIM v balení
    Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
    NFC : Ne
    Standardní porty :
    1× USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
    1× USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
    2× USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1
    1× HDMI 2.1, až 4K/60Hz
    1× kombinovaný jack sluchátka / mikrofon (3.5mm)
    1× Ethernet (RJ-45)
    Volitelné porty : Ne
    Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt / USB-C
    ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
    ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software i dodavatelský řetězec
    Bezpečnostní čip : Diskrétní TPM 2.0 aktivní
    Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot, 2.5 × 6 mm