Lenovo ThinkPad E16 G3 Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD/16" WQXGA IPS/3yOnSite/Win11 Pro/černá
Lenovo ThinkPad E16 G3 Ultra 7 258V/32GB/1TB
Výrobce
Lenovo
Part No.
22AY0028CK
Kód
822208
VÝKON Procesor : Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4,8 GHz, 12 MB Intel Smart Cache Kategorie AI PC : Copilot+ PC NPU : Integrovaný Intel AI Boost, až 47 TOPS Grafika : Integrovaná Intel Arc Graphics 140V Čipset : Intel SoC P
DPH
21%
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Záruka
36 Měsíce
    Podrobnosti o produktu
    VÝKON
    Procesor : Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4,8 GHz, 12 MB Intel Smart Cache
    Kategorie AI PC : Copilot+ PC
    NPU : Integrovaný Intel AI Boost, až 47 TOPS
    Grafika : Integrovaná Intel Arc Graphics 140V
    Čipset : Intel SoC Platform
    Paměť : 32 GB pájená LPDDR5x-8533, MoP Memory
    Paměťové sloty : Lunar Lake - paměť připájena na základní desce, bez slotů, dvoukanálová
    Max. paměť : Lunar Lake - 32 GB pájené paměti, nelze rozšířit
    Úložiště : 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 NVMe Opal 2.0
    Slot pro úložiště : Lunar Lake - jeden M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
    Max. podpora úložiště : Lunar Lake - jeden disk, až 1 TB M.2 2280 SSD
    Čtečka karet : Ne
    Audio čip : High Definition (HD) Audio, kodek Senary SN6147
    Reproduktory : Stereo reproduktory, 2 W ×2, Dolby Atmos, audio by HARMAN
    Mikrofon : 2×, pole mikrofonů
    Kamera : FHD 1080p + IR Hybrid s krytkou kamery
    Baterie : 64 Wh
    Napájecí adaptér : 65 W USB-C (3pin)
    DESIGN
    Displej : 16" WQXGA (2560 × 1600) IPS, 400 nitů, antireflexní, 100% sRGB, 120 Hz
    Dotykový displej : Ne
    Poměr displeje k tělu : 90,7 %
    Pero : Není podporováno
    Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
    Rozměry (Š × H × V) : 356 × 249 × 10,1/17,05 (přední/zadní), 21,15 (maximum) mm
    Váha : 1,61 kg
    Barva : Černá
    Materiál : Hliník (horní část), hliník (spodní část)
    SOFTWARE
    Operační systém : Windows 11 Pro, český / slovenský / anglický
    Dodávaný software : Lenovo AI Now
    KONEKTIVITA
    WLAN + Bluetooth : Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2×2 + Bluetooth 5.3
    WWAN : Nepodporováno
    SIM karta : Bez fyzické SIM v balení
    Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
    NFC : Ne
    Standardní porty :
    1× USB-A (5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
    1× USB-A (10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), Always On
    1× USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40 Gb/s), s USB PD 45-65 W a DisplayPort 2.1
    1× HDMI 2.1, až 4K / 60 Hz
    1× kombinovaný konektor sluchátek / mikrofonu (3,5 mm)
    1× Ethernet (RJ-45)
    Dokování : Podporována různá dokovací řešení přes Thunderbolt nebo USB-C
    ZABEZPEČENÍ A OCHRANA SOUKROMÍ
    ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software i dodavatelský řetězec
    Bezpečnostní čip : Diskrétní TPM 2.0, aktivní
    Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot, 2,5 × 6 mm