ClickTronic Kabel k monitoru HQ OFC (Coax) SVGA MD15HD-MD15HD s ferrity, 7,5m
ClickTronic Kabel k monitoru HQ OFC (Coax) SVGA
Výrobce
PremiumCord
Part No.
CLICK70354
Kód
807886
DPH
21%
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Záruka
2 Roky
    Podrobnosti o produktu
    Kvalita kabelu je podpořena zárukou výrobce 10 let!
    - analogový video / monitor kabel s VGA konektory (15pin Mini-D-Sub HD)
    - vodiče z čisté mědi a dvojité stínění pro nejlepší kvalitu obrazu
    - maximální rozlišení až 2560 x 1600 bodů (WQXGA)
    - pozlacené konektory 24 karátovým zlatem pro kvalitní přenos
    Povrchová úprava :                 trojvrstvé velmi ohebné PVC / ABS, modrá barva
    Konektor 1:                              VGA konektor (15pin)
    Konektor 2:                              VGA konektor (15pin)
    Ferrity                                       na obou stranách
    Profil kabelu:                            kulatý kabel
    Materiál vnitřních vodičů:        OFC (bezkyslíkatá měď)
    Síla vodičů AWG:                   28
    Počet vrstev stínění:               2x
    První vrstva stínění:                hliníková fólie
    Druhá vrstva stínění:               měděné opletení 128 drátů x 0,1mm
    Celkový průměr kabelu (mm):  8
    Impedance:                              75 ohm